- svatebniokamzik.cz -

o nás

fotograf

jerguš szczotka

Máte zájem o předsvatební nebo svatební focení?

V rámci „Zlatého balíčku“ nabízím předsvatební focení, které je již zahrnuto v ceně samotného svatebního focení. To znamená, že před samotným svatebním dnem bych vás rád poznal osobně, můžeme si dát spolu dobrou kávu, nebo zajít na jídlo, kde probereme vaši představu o výsledných fotkách nebo samotném focení. Je to pro mě moc důležité, neboť se navzájem lépe poznáme a během svatby budeme uvolněnější. Předsvatební schůzku můžeme také pojmout jako příjemnou procházku například v parku, v přírodě nebo ve městě, kde vám nafotím krásné párové zamilované fotografie. Pokud budete z daleka a nebude možno se sejít, zavoláme si, zaskypujeme a poznáme se alespoň tímto způsobem. 

Jak se dostanete k vaším fotkám a videu ze svatby?

Záleží vždy na velikosti svatby. No dá se říct, že ze svatby, kde je cca 80 lidí a fotím ji celý den, odevzdávám 450 – 600 fotografií. Obdržíte krásnou dřevěnou krabičku se stylovým flash diskem, který bude obsahovat veškeré fotografie. Do toho 25 tištěných fotografií na kvalitním fotopapíru, úhledně zabalené a celé vložené v dřevěné krabičce. 
Taktéž se můžete těšit na nádhernou fotoknihu, která bude vyprávět váš příběh zachycený během svatby od začátku do konce. Mým klientům ji vždy doporučuji, neboť mám za to, že to bude to první, na co si po letech od svatby vzpomenou a budou chtít ukázat svým přátelům nebo rodině. Fotoknihu balím do ručně šitých dárkových pouzder. 
Celou kolekci obdržíte do třech týdnů od svatby. Během zpracovávání vám budu posílát náhledy, se kterými se můžete pochlubit na svých sociálních sítích.
Všechny fotografie na flash disku jsou v tiskové kvalitě, to znamená, že pokud se i po letech rozhodnete si nějakou z nich vytisknout například na velkoformátové fotoplátno, sklolaminát apod., nebudete s tím mít žádný problém. Rád vám s výběrem vhodné alternativy poradím.

KAMERAMAN

LUBOŠ FIEBICH

V případě, že se rozhodnete i pro svatební video, z celého natáčecího dne obdržíte 15 – 25 minut dlouhý svatební videoklip, profesionálně zpracovaný. Podívejte se na ukázková videa zde.

Napište mi na nejlepsi@svatebniokamzik.cz

nebo zavolejte

+ 420 775 678 030